Tag: válogatott

3
dec

Veres-válogatott

A hazai kick-box egyik legnagyobb reménysége, Veres Roland, a Kovács Pál Baptista Gimnázium 10. évfolyamos tanulója.

15
júl

Elismert teljesítmény

Hárspataki Gábor, az MTK Dynamic Sport Karate Team 19 esztendős versenyzője dr. Pintér Gábor alpolgármester vendége volt a Polgármesteri Hivatalban.

14
dec

Drámai diadal a románok ellen

A nagyszerűen küzdő magyar válogatott 20-19-re legyőzte a román csapatot a magyar-horvát rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság debreceni középdöntőjében, szombaton, így maradt esélye arra, hogy az elődöntőbe jusson.

3
nov

Maratoni küzdelem a riói kvótáért

Szeptember végén Oklahoma Cityben rendezték a Maratoni Kajak-kenu Világbajnokságot, amely példátlan magyar sikerrel zárult. A magyar versenyzők a 15 versenyszámból tízet megnyertek, és emellett másik tíz érmet is szereztek még. Az éremesőből egy rákospalotai fiatalember, Solti László is kivette a részét.

6
aug

Európa-bajnokok az U16-os lányok

Európa-bajnoki címet szerzett az U16-os magyar lány teniszválogatott a Budapesten rendezett nyolcas döntőben – írta az MTI. A siker részese volt a kerületi Kovács Pál Gimnáziumban tanuló Stollár Fanny is.