Tag: szomszédünnep

23
jún

VAKÁCIÓ A JÁTSZÓTÉREN

A tanévzáró utáni első szombaton, június 20-án ismét benépesült az Ozmán utcai játszótér: a Közösen Rákospalotáért Egyesület immár hagyományos, nyárindító szomszédünnepére érkeztek a családok. – 2017 óta minden évben megrendeztük ezt a programot – mondta Legárd Krisztián önkormányzati képviselő, a rendezvény főszervezője. – Idén is támogatta az önkormányzat, így a nagy meleg ellenére is változatos, élménydús programokkal várhattuk a gyerekeket

Read more

18
jún

SZOMSZÉDÜNNEP AZ OZMÁN UTCÁBAN – AHOL A CSALÁDOKÉ A FŐSZEREP

Az Ozmán utcai rekreációs park június 20-án, szombat délelőtt újra benépesül: megtelik élettel, a közösség kerül a középpontba és igazi családi kavalkáddal várja a környéken élőket. A kerület egyik legbarátságosabb eseménye évek óta a Szomszédünnep, amely idén is összehozza a gyerekeket, a szülőket és mindazokat, akik szívesen töltenék együtt a szombat délelőttöt egy nyitott, vidám közösségben. A programkínálat most is

Read more

16
dec

DECEMBERBEN IS ÖSSZEGYŰLTEK A SZOMSZÉDOK

Gyerekzsivaj és baráti beszélgetések töltötték meg a Kazán utcai játszóteret decemberben, ahol a környékbeliek ismét összegyűltek egy közös szomszédolásra. Legárd Krisztián, az 5. számú egyéni választókerület képviselője negyedik alkalommal szervezett szomszédünnepet a Kazán utcai játszótéren. A Közösen Rákospalotáért Egyesülettel felállított sátor ezúttal is megtelt érdeklődőkkel. A találkozást a Csomópont Tehetségkutató és Tehetséggondozó Egyesület művészei, Niki és Miki adventi dalai tették

Read more

30
szept

Szomszédünnep volt az újpalotai Fő téren

Szomszédünnepet szervezett a Lokálpatrióták a XV. Kerületért Egyesület és a Rászorulókat Támogatók Egyesülete az újpalotai Fő téren szeptember 29-én.

14
szept

Színpompás nyárbúcsúztató

Gyönyörű napsütésben köszöntötték az őszt az újpalotai Olajág Otthonok lakói az önkormányzattal közösen szeptember 13-án. A hagyományos szomszédünnepük bár nyárbúcsúztató jegyében szerveződött.